Spa-скрабування

Скраб поєднує легендарні властивості солей Мертвого моря і морських водоростей

Тривалість процедури - 30 хвилин. 
Вартість - 150 грн. 

Сольвий скраб на оливковій олії

Тривалість процедури - 30 хвилин.

Вартість - 150 грн. 

Глибокий пілінг, який природнім чином відкриває пори і видаляє ороговілі клітини шкіри, стимулює кровообіг, надає шкірі еластичності та шовковистості

Тривалість процедури - 30 хвилин.
Вартість - 150 грн. 
Аромати Провансу

Лавандовий скраб з кристалами солі ніжно очищає та вирівнює шкіру, надає їй пружності та омолоджує. Цінні арома масла живлять і пом’якшують тіло, а ніжний аромат лаванди покращує настрій, розслабляє та заспокоює

Тривалість процедури - 40 хвилин.

Вартість - 200 грн. 

Запрошуємо почати шлях до досконалості та оновлення з процедури скрабування у Центрі краси Rivoli!

Скрабування (пілінг, ексфоліація) – це процедура очищення тіла, яка має великий успіх в різноманітних SPA-програмах, а також як самостійна SPA-процедура.

Скрабування м’яко розкриває закупорені пори та видаляє з основи волосяних фолікул потенційну інфекцію, що зменшує кількість висипань, п’ятен, врослого волосся. Скрабування сприяє більш ефективному потовиділенню і видаленню шлаків та токсинів з організму; готує шкіру для проникнення поживних речовин, які поступають при обгортанні чи оil-масажі. Видалення поверхневого шару  відмерлої шкіри робить її значно м’якшою і гладшою; рельєф шкіри вирівнюється. Процедура скрабування (пілінгу, ексфоліації) сприяє тонізуванню та омолодженню шкіри.

Більше приємних відчуттів та досягнення максимального ефекту від процедури забезпечить розпарювання у Фітосауні безпосередньо перед скрабуванням (пілінгом, ексфоліацією). Це дозволить розкрити пори, покращити дихання шкіри, пом’якшити ороговілий шар шкіри, вирівняти текстуру шкіри і, як результат, – очистити її та омолодити.

Після скрабування (пілінгу, ексфоліації) можна нанести зволожувальні масло, крем або гель. Це дозволить інтенсивно зволожити шкіру. Нанесення після скрабування антицелюлітного крему або термоактивного гелю сприятиме усуненню сухості та лущення шкіри, атонії та в’ялості, проявів целюліту. Всі засоби наносяться лімфодренажними масажними рухами, що посилює їхнє проникнення в шкіру.

Центр краси Rivoli пропонує широкий вибір скрабувань, які відрізняються текстурою (скраби, гелі, мило); складом (рослинні та мінеральні компоненти); зоною нанесення (загальний, локальний, пілінг-масаж). Косметологи-естетисти Центру краси Rivoli допоможуть обрати оптимальний вид скрабування, відповідно до Вашого типу шкіри, Ваших смаків та побажань.