Альпійські трави

Розпарювання у фітосауні

Тривалість - 30 хвилин.
Вартість - 100 грн.

ЛЮКС-процедура:
Розпарювання у фітосауні
з арома маслами

Тривалість - 30 хвилин.
Вартість - 120 грн.

     Косметичний та лікувальний ефект Фітосауни полягає у дії на організм гарячого пару, насиченого трав’яними концентратами. Сеанс розпарювання у Фітосауні спрямований на зняття хронічної втоми, розслаблення м’язів, нормалізацію обміну речовин, пасивне тренування серцево-судинної системи, виведення токсинів, насичення організму біологічно-активними речовинами трав. Навіть одноразова процедура помітно омолоджує шкіру, робить її гладкою і пружною. Сеанси розпарювання є незамінними помічниками в процесі схуднення. За умови регулярного та правильного використання цієї процедури можна досягти значних результатів. Наприклад, за одне відвідування можна «спалити» до 500 грамів жирових відкладень, що не завжди вдається зробити за допомогою фізичних навантажень та виснажливих дієт.

     Сеанси розпарювання у фітобочці є ефективним доповненням до всіх видів масажу, скрабувань та пілінгів, обгортань та зволоження.

     Центр краси RIVOLI пропонує відчути на собі переваги салонної фітосауни та отримати повний комплекс послуг, пов’язаних з її використанням.