Масаж

     Масаж – важливий компонент здорового способу життя. Він допомагає зберігати тіло і душу в найкращій формі, швидко відновитися після стресу і уникнути хвороб, пов’язаних з постійним нервовим напруженням, розслабляє напружені м’язи, знижує тривожність, покращує функції імунної системи, позитивно впливає на фізіологічний та емоційний стан, сприяє розслабленню і відпочинку.

Це, перш за все, доторкання, які дарують приємні відчуття і є ефективною процедурою для загального зміцнення та оздоровлення людини. Цей вид масажу дозволяє зняти втому, усунути перевтомлення, відновити працездатність. Залежно від комбінації прийомів і технік, масаж може мати як тонізуючу (активуючий масаж), так і седативну (розслаблюючий масаж) дію на організм.

Тривалість процедури - 60-80 хвилин.
Вартість - 200 грн.

Релакс-масаж (все тіло)
Тривалість процедури - 60-80 хвилин.
Вартість - 200 грн.

Відновлює правильний рух лімфи, що сприяє звільненню тканин організму від токсинів. З його допомогою налагоджується нормальний приплив всіх корисних мікроорганізмів в органи і тканини. Масаж сприяє виведенню надлишку рідини з організму, що сприяє позбавленню від целюліту. Лімфодренажний масаж ефективний при целюліті, рубцях, схильності до повноти; проблемах з мікроциркуляцією, внутрішніх набряках, що виникають внаслідок старіння організму; варикозному розширенні вен, при якому спостерігається порушення лімфатичного відтоку в області ніг; необхідності у корекції фігури, схудненні; порушенні нормального метаболізму.

Тривалість процедури - 60 хвилин.
Вартість - 200 грн.
Тривалість процедури - 60 хвилин.
Вартість - 220 грн.

Покращує здатність людини адаптуватися до перепадів температур і атмосферного тиску, інших несприятливих факторів зовнішнього середовища, підвищує загальну витривалість організму. Масаж голови сприяє відновленню кровообігу шкіри голови, поліпшенню росту волосся та його стану. Цей вид масажу є ефективною профілактикою мігрені, має заспокійливий ефект, покращує сон, повертає гарний настрій та сприяє гармонізації всього організму.

Тривалість процедури - 30 хвилин.
Вартість - 100 грн.

Ефективний спосіб подолання хронічної втоми, головного болю, м’язового напруження, нервового виснаження. Цей вид масажу покращує кровообіг і знижує больовий синдром, підвищує тонус і знімає стрес. Рекомендовано масаж шийно-комірцевої зони після тривалого знаходження людини в положенні сидячи, при неправильній поставі, гіподинамії, низькій працездатності. В якості косметичної процедури користь масажу шийно-комірцевої зони помітно проявляється на ніжній шкірі декольте та шиї.

Тривалість процедури - 30 хвилин.
Вартість - 60 грн.

Одна із найбільш дієвих процедур догляду за шкірою обличчя. Вплив масажу нормалізує обмін речовин, покращує кровообіг і колір обличчя, сприяє відновленню енергії, збільшенню пружності шкіри та омолодженню, має ефект ліфтингу. Масаж обличчя уповільнює процес старіння шкіри, попереджує появу зморшок і в’ялості шкіри, другого підборіддя. Ефект косметичного масажу дорівнює тижню, проведеному вами на курорті: шкіра обличчя відпочила і свіжа, настрій покращений, міміка обличчя спокійна і впевнена.

Тривалість процедури - 40 хвилин.
Вартість - 100 грн.

Незамінний компонент догляду за ногами і ефективна розслаблююча процедура, яка дозволяє зняти втому ніг, привести в тонус не тільки м’язи, але і все тіло. Масаж ніг і ступень здійснює унікальний за своєю природою вплив на всі органи людського організму: допомагає позбутися від головного болю, хвороб серцево-судинної, травної, нервової, дихальної систем, від болю в хребті. Масаж ніг сприяє поліпшенню лімфо-і кровообігу, що в свою чергу знижує ризик утворення набряків і варикозних вузлів на ногах. Систематичний масаж ніг підвищує працездатність і поліпшує загальне самопочуття людини.

Тривалість процедури - 30 хвилин.
Вартість - 100 грн.
Масаж рук (до ліктя)

Тривалість процедури - 30 хвилин.
Вартість - 50 грн.

Дозволяє зміцнити імунну систему людини, поліпшити стан і функціонування людського організму, позбавитися від болю в хребті, лопатках і попереку. Систематичне проведення масажу спини дозволяє зняти напругу, пов’язану з важкими фізичними навантаженнями, сприяє поліпшенню шкірного дихання та кровообігу, циркуляції лімфи і міжтканинної рідини. Під дією масажу в крові збільшується рівень кров’яних клітин, що покращує доступ поживних речовин і кисню до тканин. До того ж, масаж спини – це краща косметична процедура, яка допомагає поліпшити стан шкіри і нормалізувати діяльність потових і сальних залоз

Тривалість процедури - 40 хвилин.
Вартість - 100 грн.
Люкс-процедури:

+ Арома масло

 

Вартість - 40 грн.

 

+ Арома свічка (кисті рук, ступні ніг)

Вартість - 10 грн.

Протипоказання, що стосуються масажних процедур: наявність онкологічної патології, декомпенсація функції печінки, нирок або серця, захворювання крові, що супроводжуються порушенням системи гемостазу, тромбоз, високий артеріальний тиск, хронічні дерматози та інфекційні ураження шкіри в зоні впливу, гострі інфекційні хвороби і захворювання, що супроводжуються підвищенням температури. Масаж обличчя проводити заборонено, якщо на шкірі є які-небудь ушкодження або вона схильна алергії, на ній багато гнійних висипань, герпес.