Сертифікат Rivoli

certificate1

Подарунковий сертифікат Центру краси RIVOLI – подарунок, який вибрати і придбати можливо всього за декілька хвилин!!! Сертифікат має вишукане оформлення у вигляді листівки, всередині якої знаходиться солодкий сюрприз.

Новий рівень сервісу від Центру краси Rivoli – оформлення подарункового сертифікату телефоном та безкоштовна кур'єрська доставка подарункових сертифікатів!!!

Замовлення подарункового сертифікату за телефоном: (067) 380 2007  (натискайте на номер, шоб одразу зателефонувати).

ВИДИ СЕРТИФІКАТІВ:

  1. На програму: приємним сюрпризом для близької людини, подруги, друга або колеги стане запрошення на одну з програм, в яку входить комплекс різних процедур, що оптимально поєднані і взаємопов'язані.
  2. На суму: оформлення подарункового сертифікату, в якому буде вказана певна сума. Пред'явник подарункової карти може на власний розсуд вибрати в нашому центрі будь-які процедури або програми в межах вказаної суми.
  3. На процедуру або комплекс процедур: Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями або вибрати будь-яку процедуру чи комплекс послуг на власний розсуд.

Таким чином, для Вашої зручності ми пропонуємо три основні види оформлення, які може мати подарунковий сертифікат. За необхідності, звертайтеся до наших фахівців, вони з радістю проінформують Вас про усі пропозиції і допоможуть визначитися з вибором.

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

  1. Готівкою в Центрі краси RIVOLI.
  2. Готівкою кур'єру при доставці.
  3. На карту Приватбанку.

СПОСОБИ ОФОРМЛЕННЯ І ДОСТАВКИ:

* оформлення в Центрі краси RIVOLI
* оформлення за телефоном (067) 380 2007
* безкоштовна доставка за вказаною Вами адресою в межах міста

Дарувати зручно разом з Центром краси Rivoli!!!

certificate2